Administrera din loppis

Här nedan är en lista på saker du kan göra för uppdatera din loppis och göra den mer "attraktiv"

Ändra loppisens information

Ändra datum och öppettider för loppisen

Ändra kartinformationen för loppisen

Ta bort loppisen Om du har flera gamla loppisar som inte stämmer längre kan du ta bort dessa och länka till den loppissida som stämmer. När du trycker på "Ta bort loppis" får du tre val. Välj det som passar dig bäst.

Klicka här om du har glömt ditt lösenord

Klicka här för att återgå till visningssidan för din loppis



Har ni förslag på funktioner och förbättringar kan ni maila på


Eller kan ni lägga till er på vår maillista där vi informerar om nya funktioner.
Din emailadress



Vi använder självklart inte din emailadress för några andra ändamål än de som du specifikt ber om.

Tack och på återseende!


Bilder från loppisen

Gamla saker får nya hem:
Låt dina hobbyprodukter få nya användare och du själv får plats för något annat!!!   Bild tagen av: Johan Björklund x Bild tagen av: Johan Björklund
Gamla saker får nya hem: Låt dina hobbyprodukter få nya användare och du själv får plats för något annat!!!

Scraploppisen äger rum i Scrapverkstaden och har en separat ingång, men ligger i samma byggnad som Pema. Loppisarna är återkommande och har tidigare varit välbesökta. Välkomna!   Bild tagen av: Johan Björklund x Bild tagen av: Johan Björklund
Scraploppisen äger rum i Scrapverkstaden och har en separat ingång, men ligger i samma byggnad som Pema. Loppisarna är återkommande och har tidigare varit välbesökta. Välkomna!